İnceleme

En İyi Kombi Markaları Nelerdir?

En İyi Kombi Markaları

Kaliteli ve yüksek verim sağlayan pek çok kombi markası bulunmaktadır. Pek çok kişi en iyi kombi markasının hangisi olduğu sorusunun cevabını aramaktadır. Ancak kombi alırken seçmiş olduğunuz model ve marka kombinin performansını etkileyecek olan önemli bir kıstastır.Kombilerin model ve markaları kadar eve uygun kombinin seçilmesi de performans kriterini büyük ölçüde etkilemektedir. En iyi kombi markalarının en önemli özelliği sessiz bir şekilde çalışması ile tasarruflu bir kombi olmasıdır. Kombi kadar kombiyi aldıktan sonra teknik servis hizmeti de kombinin en iyi olmasını sağlayan özelliklerdendir. Türkiye’de satışta olan çok fazla kombi markası bulunmaktadır. Satış grafiği oldukça yüksek olan kombi markalarını seçerken iyi bir araştırma yapılması gerekmektedir.

Baymak Kombi

baymak kombi özellikleri

Baymak kombilerin pek çok model ve çeşidi bulunmaktadır. Baymak kombiler bağımsız bölüm içerisine yerleştirilmiş olan ısı üretim kaynağı aracılığıyla bireysel bölümlerin ısıtma sistemleri ile ısıtılmasına olanak sağlamaktadır. Premix yanma teknolojisiyle donatılan Baymak kombiler yoğuşmalı kombilerdir. Bu sebeple diğer markalara göre üstün bir ısıtma teknolojisine sahip olan Baymak kombilerin performansı oldukça yüksektir.Baymak kombiler %109,1 oranında yüksek verim imkanı sunmakta ve Baymak kombi kullanan kişiler rahat bir şekilde ısınırken tasarruf kriterini de sonuna kadar yaşamaktadır.Baymak kombilerde satış ile satış sonrası destek hizmetleri önemlidir. Servis ağının ön planda olduğu Baymak markasında işinde uzman servis teknisyenleri çalışır. Yedek parça garantisi ile hizmet sunan Baymak servis ağı oldukça geniştir.

Baymak Kombi Web Sitesi : http://www.baymak.com.tr
Baymak Kombi Müşteri Hizmetleri : 444 0 235

Vaillant Kombi

vaillant kombi özellikleri

Vaillant kombiler yoğuşmalı kombilerdir. Diğer kombilere oranla %30 oranında daha küçük olan Vaillant kombiler sabit ısıda bile sıcak su konforu yaşatması nedeniyle çok tercih edilir. Almanya’da üretilen Vaillant kombiler tasarruf imkanı da sunmaktadır. Vaillant kombi kullanıcıları hem yüksek bir ısı enerjisi sağlarken hem de uygun fiyatlarla ısınma imkanına sahip olmaktadır. Konforlu bir ısınma imkanı sunan Vaillant kombiler %107 oranında yüksek bir verimle çalışır ve doğalgazdan tasarruf etmenize imkan sağlar. Hem yakıt hem de elektrik tüketiminde tasarruf sağlayan Vaillant kombilerin servis ağı oldukça gelişmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Vaillant kombilerin servis hizmetleri merkezden bilgisayar kontrolü ile gerçekleştirilir ve uzman teknikerler aracılığıyla takip edilir.

Vaillant Kombi Web Sitesi : http://www.vaillant.com.tr
Vaillant Kombi Müşteri Hizmetleri : 444 2 888

Demirdöküm Kombi

demirdöküm kombi özellikleri

Demirdöküm kombiler diğer kombilere göre sessiz çalışması ve yakıt tasarrufu sağlaması nedeniyle ön plana çıkan kombilerdir. Maksimumu sıcak su imkanı sunan Demirdöküm kombiler minimum ve maksimum seviyede çalışırken yüksek verim göstermektedir. Diğer markalara göre sınıfında en iyi olan Demirdöküm kombilerin ödüllü tasarımları da bulunmaktadır. Demirdöküm kombiler hem uygun fiyatlı olması hem de servis imkanları nedeniyle dikkat çekiyor. Türkiye’de yaygın servis ağına sahip olan Demirdöküm markası işinde profesyonel ve donanımlı teknikerleri ile hizmet sunuyor. Demirdöküm servis hizmetlerine 444 1 833 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Web Sitesi : http://www.demirdokum.com.tr
Demirdöküm Kombi Müşteri Hizmetleri : 444 1 833

E.C.A Kombi

e.c.a kombi özellikleri

E.C.A markasının konvaksiyonel ve yoğuşmalı kombi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Yakıt tasarrufu sağlayan E.C.A kombiler çevre dostu olması nedeniyle de diğer markalardan ayrılıyor. Üst düzey ısıtma sistemlerini evinize getiren E.C.A kombiler fiyat avantajları nedeniyle de çok tercih edilmektedir. E.C.A markası Türkiye’nin her yerinde yaygın bir servis ağı kullanmaktadır. E.C.A servis hizmetlerine 444 0 322 numaralı telefonlardan kolayca ulaşılabilmektedir.

E.C.A Kombi Web Sitesi : http://www.eca.com.tr
E.C.A Kombi Müşteri Hizmetleri : 444 0 322

Bosch Kombi

bosch kombi özellikleri

Yoğuşma teknolojisinin mucidi olan Bosch markasının birbirinden farklı yoğuşmalı ve konvaksiyonel kombi modelleri bulunmaktadır. Yoğuşmalı kombilerde yüksek verim imkanı sunan Bosch kombiler kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler ortaya çıkarıyor. Üstün verim ve düşük gaz avantajlarıyla sessiz çalışan Bosch kombiler çok tercih edilmektedir. Bosch servis hizmeti de oldukça gelişmiş olup günün her saati Bosch servislerine 444 2 474 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca acil durumlar için Bosch markası nöbetçi servis hizmeti sunmaktadır. Nöbetçi servisler 20.00-08.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bosch Kombi Web Sitesi : http://www.bosch-climate.com.tr
Bosch Kombi Müşteri Hizmetleri : 444 2 474

Buderus Kombi

buderus kombi özellikleri

Yüksek konfor ve düşük yakıt tüketimi sayesinde diğer markaların önüne geçen Buderus markalı kombiler uygun fiyat seçenekleri nedeniyle de çok tercih edilmektedir. Yoğuşmalı kombiler sayesinde yüksek verimli çalışan Buderus kombilerin akıllı kumanda paneli bulunan modelleri de bulunmaktadır. Akıllı kumanda paneli ile düşük yakıt tüketimi ve yüksek verim sağlanmaktadır. Buderus markasının ülkemizde 277 adet yetkili servisi bulunmaktadır. 1500 teknisyenle hizmet sunan Buderus en iyi servis hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

Buderus Kombi Web Sitesi : http://www.buderus-tr.com
Buderus Kombi Müşteri Hizmetleri : 444 5 474

Kaliteli ve tasarruf sağlayan en iyi kombi markalarına sayfamız aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.


Leave a Comment