Sosyal Medya

Instagramda Profiline Bakanlar

Görsel medyanın en popüler olduğu ve en sık ziyaret edildiği alanlardan bir tanesi de Instagram. Kusursuz bir platform ve bu platformun her geçen gün yepyeni güncellemeler ile karşımıza çıkması da bu mecraya olan ilgimizi biraz daha arttırıyor. Instagram hesaplarınızın yüksek güvenlik ile korunduğunu biliyor muydunuz? Bu gerçekten olumlu bir durum ve insanların daha rahat bir kullanım sergilemesine de yardımcı oluyor ancak ne yazık ki Instagramda profiline bakanlar adı altındaki zararlı içerikler ile birlikte hesaplara erişmek de mümkün hale gelmiş durumda ve bunu hesap sahibi kullanıcıların izinlerini alarak yapmaları da aslında trajikomik bir durumu ortaya çıkarıyor.

Instagramda profiline bakanlar tarzı uygulamalar an itibarıyla çok sayıda insanın hesaplarında yer edinmiş durumda ve az önce de belirttiğimiz gibi çok sayıda insan bu uygulamaları hesaplarına kendileri yüklüyor. Merakınızı anlıyorum fakat bu uygulamalar bahsedildiği gibi profilinize bakan insanları size göstermiyor ya da bu konu hakkında bilgi vermiyor. Klasik bir yöntem ve çok sayıda sosyal medya hesabında da bu yöntem tercih ediliyor. Biraz tedbirli ve temkinli olmak gerekiyor çünkü an itibarıyla piyasada yer alan çok sayıda uygulama zararlı içerik olarak karşınıza çıkıyor.

Instagramda profiline bakanlar hakkında an itibarıyla bilgi alabileceğiniz bir adres ya da uygulama bulunmuyor. Bu yüzden indireceğiniz uygulamaların zararlı ve gereksiz olduğunu da bir kez daha aktarmakta fayda var. Yakın zamanda Instagram bununla ilgili bir çalışma ya da uygulama hazırlar mı bilinmez ancak çok sayıda insanın beklentisi bu yönde ve insanlar kimin profillerini ziyaret ettiklerini fazlasıyla merak ediyor. Bu tür bir uygulama insanların da ilgisini fazlasıyla çekecektir ve kısa sürede çok sayıda insan tarafından tercih edilecek olması da söz konusu!

Instagramda profiline bakanlar, Profilime kimler baktı, Instagram bakanlar, Instagrama bakanlar, Instagram duvarıma bakanlarInstaview doğru mu?, Instagramda profilime bakanlarInstagram profile bakanlar, Instagram profilime bakanlar görülebilir mi?Instagram profilime kim bakmış?, Instagram profilime bakanlar, Instagram profiline bakanlar adı altındaki uygulamalar ile ilgili olarak web sitemizdeki diğer yazıları okuyabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.


Leave a Comment